ПриватБанк першим в Україні почав приймати заявки бізнесу на пільгові кредити під 5-9%

“ПриватБанк” відкрив прийом заявок підприємців і представників малого бізнесу на отримання пільгових кредитів в рамках нової державної програми стимулювання бізнесу “Доступні кредити 5-7-9%”. Про це повідомили в прес-службі фінустанови.

“Щоб стати учасником програми, досить мати рахунок в Приватбанку і подати заявку на спеціальній сторінці сайту банку 5-7-9.pb.ua”, – пояснили у фінустанові.

В рамках програми українські підприємці можуть отримати кредит (або кілька кредитів) на розвиток бізнесу терміном до 5 років в сумі до 1,5 млн грн (по всій групі пов’язаних осіб за весь період дії програми).

При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків по кредиту – ставки складають від 5 до 9% річних в залежності від кількості створюваних робочих місць з можливістю щоквартального зниження процентної ставки.

Програма “5-7-9” розрахована на розвиток бізнесу суб’єктів малого та середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов’язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн грн.

“Надалі банк планує поширення програми на розвиток новоствореного малого бізнесу”, – йдеться в повідомленні.

Кредити за програмою “Доступні кредити 5-7-9%” можуть видаватися на придбання і / або модернізацію основних засобів, а також об’єктів нерухомості і транспортних засобів, які будуть використовуватися в комерційних і виробничих цілях, а також на здійснення будівництва, реконструкції, ремонту в приміщеннях, в яких ведеться основна господарська діяльність (крім офісних приміщень).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *