Приріст продажів за підсумками “чорної п’ятниці” в мережах MOYO і JYSK в Україні перевищив показники 2019 р

Мережа техніки і електроніки MOYO збільшила продажі вдвічі за підсумками розпродажі в рамках “чорної п’ятниці”, мережа магазинів меблів і товарів для дому JYSK зафіксувала зростання продажів за підсумками листопада на 10% в порівнянні з торішніми показниками.

Відповідно до прес-релізу JYSK, в цьому році мережа продовжила дію “чорної п’ятниці” в Україні до восьми днів з перервою на вихідні. За цей час магазини мережі відвідало понад 350 тис. Покупців.

“Щоб адаптуватися до нового графіка роботи магазинів, ми прийняли рішення про продовження дії акційних пропозицій (…) Результати такого рішення говорять самі за себе, так як приріст продажів магазинів JYSK в листопаді виріс більш ніж на 10% по порівнюваним магазинах в порівнянні з минулим роком “, – цитується в релізі виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця.

Кількість відвідувань онлайн-магазину мережі за час проведення розпродажу склало більше 1,5 млн при конверсії в 3%. При цьому число оброблених онлайн-замовлень склало більше 20 тис.

Серед популярних в “чорну п’ятницю” товарів компанія називає меблі, подушки, ковдри і декор, в тому числі новорічний.

Як повідомляє прес-служба MOYO, компанія розширила мережу до 36 магазинів в Україні, відкривши до “чорної п’ятниці” чотири торгові струми в Києві і одну у Львові. Компанія також продовжила термін дії розпродажі до тижня. Крім того, один з магазинів в столиці працював цілодобово.

“Ми порівняли результати першого дня знижок Black Friday 2020 і 2019 і помітили, що в цьому році майже втричі зросла кількість замовлень, а їх сума – більш ніж в чотири рази. В цілому ми задоволені результатами” чорно-п’ятничної тижня “і кіберпонеділком: кількість замовлень і їх сума вдвічі перевищили рекорд 2019 року “, – цитується в повідомленні генеральний директор MOYO Валентин Івакін.

Популярністю під час розпродажу користувалися ноутбуки, ігрова консоль PlayStation 5, смартфони, телевізори, побутова техніка, дитячі товари. Крім того, різко зросли продажі інтерактивних гірлянд.

Мережа JYSK почала розвиватися в Україні в 2004 році. Станом на грудень 2020 року мережа представлена ​​71 магазинами, а також інтернет-магазином. На міжнародному ринку мережу JYSK налічує понад 2,9 тис. Магазинів в 51 країні, переважно в Європі.

Перший магазин мережі MOYO був відкритий в Україні в 2009 році. На грудень-2020 мережа нараховує 36 торгових точок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *