Прибутковість сектора свинарства KSG Agro зросла в 6 разів

Прибуток KSG Agro в сегменті свинарства в першому півріччі 2020 р зросла в 6 разів і склала $ 885 тис. Проти $ 139 тис. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому валовий дохід за цей же період зріс на 16,6% – до $ 4,323 млн проти $ 3,707 млн ​​у першому півріччі 2019 р

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

«Наш агрохолдинг має конкурентну перевагу, яке допомагає нам збільшувати прибутковість навіть в досить складний для бізнесу карантинний період, – коментує голова ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов, – Ми виробляємо свиней однієї з кращих в світі – датської генетики, які в умовах скорочення свинячого поголів’я в Україні через АЧС, користуються незмінно високим попитом. Крім того, ми продовжуємо інвестувати в якісну генетику, що важливо не тільки для наших споживачів, а й для українського тваринництва в цілому. З цією метою ми продовжуємо інвестувати в модернізацію і розвиток свинарського виробництва ».

Сергій Касьянов нагадав, що, незважаючи на складний період, в липні нинішнього року на свинокомплексі в Ниві Трудовій завершена модернізація (де-факто – будівництво) цеху відгодівлі на свинокомплексі в с.Ніва Трудова (Дніпропетровська область).

«Створення додаткового відгодівельного цеху дозволить свинокомплексу отримати сучасне виробниче приміщення на 2340 голів для відгодовування свиней – поросят від 30 кг і свиней забійної кондиції до 100-110 кг. Крім того, у жовтні цього року заплановано введення в дію додаткового маточника, яке поліпшить умови утримання свиноматок на свинокомплексі і дасть можливість збільшити виробництво поросят і їх характеристики. Маточник розрахований на 360 голів », – уточнили в компанії.

Для довідки: KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA). Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *