Посилки – літаком: у “Новій пошті” розповіли, коли запустять свою авіакомпанію

Авіакомпанія Supernova Airlines, яка входить до групи компаній “Нова пошта”, почне надсилати посилки логістичної групи у вересні.

Про це повідомив співвласник “Нової пошти” Володимир Поперешнюк на відкритті інноваційного терміналу ДАТ у Дніпрі в п’ятницю, передає “Інтерфакс-Україна”.

Як заявив Поперешнюк, компанія вже взяла у лізинг два літаки Boeing 757-200. За попередніми оцінками, ця послуга коштуватиме їй приблизно $200 тисяч на місяць на кожен борт, загальна інвестиція у запуск авіакомпанії – до $10 млн.

“Ми будемо експлуатантом, поки йде отримання сертифікату в Державіаслужбі. Власна авіакомпанія буде однозначно вигідніша, ми зараз активно замовляємо послуги в інших авіаперевізників”, – розповів Поперешнюк.

За його словами, вартість міжнародної доставки не збільшиться. Базовим аеропортом буде “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”.

“Перші польоти будуть у вересні. Ми не сумніваємося у їх повному завантаженні. Швидкість доставки зростає вдвічі, ми можемо запропонувати доставку за п’ять днів з Китаю та США”, – поінформував співвласник “Нової пошти”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *