Попит на молочну продукцію стабілізувався, сировину на ринку в надлишку

Попит на продукцію групи компаній (ГК) “Молочний альянс” стабілізувався і вийшов на рівень докарантінного в порівнянні зі значним стрибком на минулому тижні, повідомив глава наглядової ради ГК Сергій Вовченко агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Зараз попит на нашу продукцію стабілізувався і вийшов на рівень докарантінного. Ми відвантажуємо щодня з Яготинського маслозаводу приблизно 250 тонн різної молочної продукції”, – сказав він.

Вовченко уточнив, що минулого тижня протягом трьох днів спостерігалося значне зростання попиту на молочну продукцію, тоді група відвантажувала з Яготинського маслозаводу на 80 тонн більше продукції, ніж до карантину.

“Зараз сировину в надлишку. Наприклад, ми планували, що в березні у нас буде один обсяг надходження сировини, а за фактом щодня ми одержували на 82-85 тонн молока більше. Правда, ціна на неї залишається занадто високою. І знизити її, до жаль, нам поки не вдалося “, – зауважив глава наглядової ради” Молочного альянсу “.

За його словами, ціна на цельномолочную продукцію – як на сири, так і на масло – не виросла. “І ми не плануємо її піднімати! Якщо представники торгових мереж говорять, що вони піднімають ціну через те, що постачальники її підвищують, то це неправда”, – заявив Вовченко.

“Молочний альянс” створено в червні 2006 року як холдингова компанія зі статутним капіталом 23,5 млн грн і балансом, на 99,9% складається з довгострокових фінансових інвестицій.

“Молочний альянс” об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філія “Яготинське для дітей”.

Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ “Пирятин”, “Славія”, “Яготинське” і “Яготинське для дітей”, “Хопс” і ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *