Попит на легкові електромобілі в Україні в лютому виріс на 67% за рахунок старих

Українці в лютому поточного року поставили на облік 623 легкових електромобіля, що на 67% більше, ніж в лютому минулого року, повідомляє “Укравтопром”.

З урахуванням комерційних всього зареєстровано 663 електромобіля, однак тільки 29 з них були новими.

Як повідомлялося, в січні поточного року первинні реєстрації електромобілів виросли на третину, до 587 од., А частка нових машин склала 6%.

Найпопулярнішим електрокаром на українському ринку продовжує залишатися Nissan Leaf – в лютому українську прописку отримали 252 авто цієї моделі. З великим відривом від лідера на другому місці TESLA Model S (57 од.), А третя позиція у TESLA Model 3 (56 реєстрацій).

З 40 комерційних електромобілів, які отримали в минулому місяці українські номери, 38 од. були RENAULT Kangoo Z.E.

Як повідомлялося, первинні реєстрації легкових електромобілів (старих і нових) в Україні 2019 році зросли майже на третину в порівнянні з 2018 роком – до 7012 од., При цьому частка старих склала 92% (у 2018 році – 83,5%). Комерційних електрокарів було зареєстровано 530 од. – в 1,5 рази більше, ніж роком раніше, а частка б / у авто в цьому сегменті склала 96%

Імпорт в Україну електромобілів до 31 грудня 2022 року звільнений від сплати ПДВ і акцизного збору, а профільний комітет ВР ініціює скасування ПДВ і на виробництво електромобілів і поправки в закон “Про держзакупівлі” з преференціями для нацвиробників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *