Попит на акції футбольного клубу “РНК Верес” в 1-й день розміщення склав 35,8 млн грн

Попит на акції футбольного клубу “РНК Верес” в перший день первинної публічної пропозиції акцій (IPO) на фондовій біржі “ПФТС” склав 35,79 млн грн при загальній пропозиції 50 млн грн, говориться в повідомленні компанії-андеррайтера Concorde Capital в понеділок.

“Думаю, за тиждень розмістимося”, – сказав на прес-конференції з приводу початку розміщення генеральний директор компанії-андеррайтера Concorde Capital Ігор Мазепа.

Президент клубу Іван Надєїн, який є власником групи компаній “Укртепло” і якому належать 73,33% статутного капіталу ФК “Верес”, уточнив агентству “Інтерфакс-Україна”, що подав заявку на суму близько 10 млн грн.

“Я планую зберегти контроль над клубом. У перший день торгів подав заявку на покупку акцій на суму близько 10 млн грн. Подивимося, як буде розвиватися ситуація, але вже зараз ми бачимо значний інтерес до IPO – від уболівальників, і від бізнесу”, – сказав він агентству.

Надєїн висловив упевненість, що “Верес” вдасться залучити сотні, або навіть тисячі акціонерів. “Далі буде сформована наглядова рада, яка і буде приймати ключові рішення, і контролювати операційну діяльність”, – додав президент клубу.

Він також підтвердив, що протягом року від початку розміщення готовий викуповувати акції за номінальною вартістю.

На прес-конференції її учасники відзначили, що “Верес” має хороші шанси вже в цьому році увійти в Українську прем’єр-лігу (УПЛ), так як зараз лідирує в першій лізі за 9 турів до закінчення сезону, випереджаючи найближчого переслідувача – ФК “Чорноморець “- на одне очко і маючи дві гри в запасі.

“Це істотно змінить фінансове становище клубу. Очікується, по суті, вдвічі більше надходжень …, виросте трансферна вартість гравців. Ціна (клубу – ІФ) може подвоїтися, а то і потроїтися”, – спрогнозував результати виходу в УПЛ Мазепа.

У перший день аукціону акції “Вереса” розміщувалися за номіналом – 100 грн за акцію.

Заявки на аукціон ПФТС приймає щодня до 16:30. Мазепа уточнив, що ціна “буде змінюватися сьогодні, завтра, післязавтра – буде живий ринок”.

Він також вказав, що організаторам розміщення вдалося обмежити витрати на транзакцію будь-якого покупця 100 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *