Понад 27 тисяч українських сімей перейшли на сонячну електроенергію

У III кварталі 2020 року майже 2 тисяч українських домогосподарств вирішили встановити сонячні панелі і стати незалежними і енергозберігаючими.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

За інформацією відомства, кількість сімей, що використовують “чисту” електроенергію з енергії сонця, виросла на 8% і склала 27623.

На сьогоднішній день, як зазначає Держенергоефективності, загальна потужність сонячних електростанцій приватних домогосподарств склала 712 МВт, з яких в III кварталі 2020 року було введено 53 МВт (це близько 40 млн євро інвестицій).

“За нашими оцінками, починаючи з 2015 року, домогосподарства інвестували в сонячні панелі близько 560 млн євро. Це внесок у власну енергонезалежність і автономність, а також в розвиток масштабного українського ринку послуг та обладнання в” зеленій “енергетиці”, – прокоментував виконуючий обов’язки голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

У свою чергу, заступник голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко зазначив, що завдяки СЕС домогосподарства не тільки економлять на комунальні послуги, а й змінюють поведінку на енергоефективну.

“Адже вони розуміють, що кожен збережений і невикористаний кіловат електроенергії дозволяє повертати вкладені інвестиції”, – підкреслив Шафаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *