Поляки не бояться конкуренції з українцями на ринку яблук Індії

Польські експортери яблук вважають, що наступають відмінні часи для поставок фрукта в Індію.

Таку думку висловив директор польської компанії Poland-Fruit Павло Соколовський у коментарі FreshPlaza.

Він упевнений, що європейські яблука будуть продаватися як преміальний продукт, а української продукції до індійського ринку треба ще пройти довгий шлях.

«Європейська та американська продукція рахуються преміальним продуктом, таким чином, мають власні схеми ціноутворення, не обов’язково дотримуючись загальної тенденції. У будь-якому випадку, дуже скоро настане піковий сезон, і з цього моменту вікно для європейського продукту має відкритися знову », – сказав Павло Соколовський.

Конкуренція з боку України, Павла Соколовського не турбує.

“Перш за все, українська продукція повинна прокласти свій шлях, як і будь-яка інша країна-виробник в минулому. Цей процес вимагає часу, зусиль і, по крайней мере, пару років послідовних якісних поставок для створення національного бренду. Партнерам потрібно знайомитися, вибудовувати довіру.

По-друге, через політичні причини і триваючої міграції, Україна страждає від браку робочої сили, що може значно збільшити їх витрати, зробить остаточну різницю цін незначною. По-третє, українське яблуко не присутній на індійському ринку через регуляторних причин. Звичайно, покаже час, як буде розвиватися ситуація », – сказав експортер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *