Польський рітейлер LPP відновлюю роботу усіх своїх магазинів в ТРЦ Respublika Park, DREAM і SkyMall

Магазини Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay повернуться до роботи в столичних ТРЦ Dream, Respublika Park, DREAM і SkyMall з 25 червня. Про це стало відомо з соцмереж торгово-розважальних центрів. “Ми знаємо, що ви дуже чекали, і нарешті можемо оголосити про відкриття найпопулярніших магазинів. Нові колекції та трендовий одяг чекає на вас”, – говориться в повідомленні SkyMall.

В Respublika Park бренди, що входять до польської fashion-групи LPP, представлені з момента ввода його в експлуатацію в кінці минулого року. Серед них Reserved (2699 кв. м), Sinsay (1602,1 кв. м), Cropp (785,6 кв. м), House (742,8 кв. м), Mohito (615,2 кв. м). Також рітейлер відновлює роботу в ТРЦ DREAM: у Yellow повертаються в цей день Cropp і House, у Berry – Sinsay.

Нагадаємо, LPP Group працює в 25 країнах. Щорічно компанія продає 259 млн одиниць одягу. З 30 березня всі магазини LPP припинили роботу на російському ринку. В травні рітейлер продав усі 500 своїх магазинів в рф консорціуму інвесторів із Китаю. Суму угоди сторони не розголошують.

Джерело: rau.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *