Почалося будівництво нового аеродрому в Дніпрі

Почалося будівництво нового аеродрому міжнародного аеропорту в Дніпрі; закінчити роботи планується через 36 місяців, повідомив глава Державного агентства інфраструктурних проектів України ( “Укрінфрапроект”) Кирило Хомяков в Facebook в п’ятницю.

У свою чергу новий термінал аеропорту, за його словами, буде побудований і зданий в експлуатацію вже через 18 місяців.

“Перша черга будівництва передбачає всі грунтові роботи, будівництво нового перону та руліжних доріжок для з’єднання нового терміналу зі старою смугою на час будівництва нової смуги. Це означає, що пасажири зможуть скористатися новим терміналом, а літаки – новим пероном вже до кінця наступного року!” , – написав він.

Під час будівництва буде функціонувати стара злітно-посадкова смуга.

Як повідомлялося, ДП “Фінансування інфраструктурних проектів” ( “Фінінпро”) підписало з ТОВ “Альтіс-Констракшн” договір на закупівлю робіт з будівництва нового аеродрому в міжнародному аеропорту Дніпра з пропозицією на 30,6% нижче очікуваної вартості за 3,95 млрд грн .

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклій, ще у вересні 2020 року на об’єкті стартували підготовчі роботи для забезпечення безперервного функціонування аеропорту на час будівництва. Тоді ж приватний інвестор компанія “НС Дніпро” почав будувати новий пасажирський і VIP-термінали.

В аеропорту Дніпра планується побудувати злітно-посадкову смугу довжиною 3,2 км. Вартість проекту, згідно зі звітом державної експертизи, – 6,23 млрд грн.

На поточний рік на будівництво аеродрому уряд виділив 1,4 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *