Після скасування карантину 25% українців будуть рідше відвідувати ТРЦ – опитування

Після скасування карантину 44% українців будуть відвідувати ТРЦ як і раніше, при цьому 5,4% з них будуть ходити туди навіть частіше, ніж раніше.

Про це повідомляє агентство NAI Ukraine, посилаючись на результати власного дослідження, в ході якого було опитано українські споживачі на предмет того, як і де вони після карантину будуть здійснювати покупки.

Виявилося, що 44% українців повернуться в ТРЦ без будь-яких змін. З них трохи більше 34% – не братимуть нічого міняти в шопінг, більше 9% – будуть ходити в ТРЦ навіть частіше, ніж раніше з причини, що потрібно зробити багато покупок або ж виходячи з бажання повернутися в кіно, кафе і до інших розваг після довгої перерви.

У той же час карантин змінив на гірше споживчі настрої більш 52% українців: 25% обмежені зниженням доходів, а половина з них до того ж переживають через вірус, тому вважають за краще робити покупки онлайн.

Однак, сумарно бояться вірусу тільки 19% українців, робити покупки в онлайні, а не офлайні припало до душі тільки 9%, а 8% ще не визначилися. Таких, хто готовий зовсім забути про ТРЦ і шопінг – не більше 4%.

Жителі Києва рідше, ніж інші співвітчизники збираються відмовлятися від ТРЦ. Але, кияни, як і інші жителі міст-мільйонників, встигли оцінити онлайн-шопінг і можуть частіше віддавати йому перевагу і після карантину – таких 15%. Вони як і всі страждають від зниження доходів, однак, частка таких менше в порівнянні з іншими регіонами – лише 20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *