Після карантину в Києві відкриються близько 40 нових ресторанів

Ресторани будуть активно відкриватися після карантину. У Києві закриються близько 100, а відкриються порядку нових 40 закладів тільки в перший місяць після скасування карантину. Таким прогнозом на своїй сторінці в Facebook поділилася директор компанії “Ресторанний консалтинг” Ольга Насонова.

За словами експерта, закриватися будуть ресторани, які і до введення загальнонаціонального каротину відчували себе «не дуже». А відкриються заклади, які вже майже були готові до відкриття, але завадила пандемія.

“А ось доставка буде скорочуватися. Багато просто скучили за спілкуванням і сидіння за столиком в кафе. Але, звичайно, навіть після скасування карантину вірус нікуди не дінеться. І залишиться страх перед зараженням, потреба в дистанції з незнайомими людьми. Тому столики в залах потрібно буде розставляти подалі один від одного. САНІТАЙЗЕР на столах, маски з логотипом на офіціантів, одноразові рукавички – це наша нова реальність на пару місяців. Але страх швидко пройде, до всього люди звикають “, – говорить Насонова.

Літо для ресторанного бізнесу буде активним, вважає експерт. Причина цього проста – багато українців нікуди не поїдуть.

“Як Європа буде відкривати кордони, невідомо, а раптом знову припинять авіасполучення або перекриють кордони? Та й грошей на подорожі за кордон вже менше, ніж рік тому. Тому влітку всі активні споживачі будуть сидіти в своїх містах, гуляти по рідними вулицями і є в улюблених ресторанах. Витрачати в ресторанах будуть, звичайно, менше, грошей більше майже ні у кого не стане “, – резюмувала Насонова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *