Підсумки сезону: Corteva зайняла 20% ринку насіння кукурудзи

Corteva Agriscience підвела підсумки продажів насіння в 2019/20 МР.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Робота команди Corteva в сезоні 2019/2020 забезпечила частку ринку насіння кукурудзи 20% і частку ринку насіння соняшнику 15% за даними аналізу Kynetec, Kleffmann Group», – повідомив керівник відділу маркетингу і комерційної ефективності Corteva Agriscience Олександр Дмитрієв.

Відзначається, що в цьому році компанія представила преміальну технологію обробки насіння LumiGen ™, інноваційний гербіцид для соняшника Helianthex ™ на основі молекули Arylex ™ active, частка якого в своєму сегменті вже становить 3%, а також ряд комплексних маркетингових пропозицій, які об’єднали насіння соняшнику і фунгіцидну захист цієї культури, для українських сільгоспвиробників.

У наступному році команда сфокусується на зміцненні позицій в категорії насіння кукурудзи, поліпшення позицій в категорії насіння соняшнику і технологій захисту, а також розвитку бренду Brevant ™ і підтримки інновацій на основі молекул Arylex ™ active, Rinskor ™ active і Zorvec ™.

«Щоб забезпечити доступ фермерів до грошових коштів для покупки якісного насіння і засобів захисту в період кризи, в минулому сезоні компанія створила відділ фінансових рішень і запустила ряд ініціатив. За час роботи відділу в сезоні 2019/2020 вже налічується близько 250 інструментів на загальну суму 2,4 мільярда гривень », – додав керівник відділу фінансових рішень і стратегічних проектів Павло Матюша.

У компанії очікують подвоєння кількості інструментів в наступному сезоні. На сьогоднішній день пропозиції для клієнтів компанії включають програму вексельного фінансування під 1% на термін до дев’яти місяців, форвардна співробітництво із залученням трейдерів-партнерів і програму фінансових аграрних розписок, які в перший рік досягли 17% від вартості всіх покритих інструментів. Індексне страхування вологості грунту, за словами експерта, також буде мати популярність у клієнтів Corteva, враховуючи постійне збільшення засух.

Для довідки: Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, виключно сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам в усьому світі найбільш повне портфоліо в галузі, включаючи збалансований і різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур і цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності і рентабельності. Будучи представленої одними з найвідоміших брендів в сільському господарстві і маючи провідний в галузі портфель продуктів і технологій, а також маючи значні можливості для зростання, компанія прагне працювати із зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи свій обов’язок збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих , хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *