Підсумки року: ринки 12 країн відкрилися для української продукції

Україна в 2020 році відкрила для своєї продукції 12 нових ринків, погодила 35 експортних сертифікатів і пройшла 2 аудиту ЄС по системі оцінки державного контролю за виробництвом риби і рибних продуктів, м’яса птиці і продуктів з нього.

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

За словами голови Госпродспотребслужби Владислави Магалецький, протягом 2020 року активно проводилася робота по відкриттю 100 нових ринків на шести континентах.

«Мова йде як про традиційні зовнішньоекономічних партнерів України – ЄС, Китай, США, Індії, так і про менш освоєних українськими експортерами ринках – Мексики, Австралії, Бразилії, Анголи і так далі», – зазначила вона.

Крім того, протягом 2020 року велась робота щодо укладання міжнародних договорів в сферах санітарних і фітосанітарних заходів та захисту споживачів з наступними країнами: Бразилією, Алжиром, Індонезією, В’єтнамом, Іраном, Молдовою, Узбекистаном, Сербією, Ліваном, Грецією, Німеччиною, Швецією та Грузією.

Також у відомстві зазначили, що було підготовлено до підписання і отримано дозвіл Кабінету міністрів України на підписання Угоди між Госпродпотребслужбой і Міністерством сільського господарства, лісництва та водних ресурсів Республіки Північна Македонія про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин.

«Сьогодні триває робота з міжнародними партнерами по розширенню збуту різних товарних позицій, серед яких продукція птахівництва, живу велику і дрібну рогату худобу, яловичина і свинина, молоко і молочні продукти, мед, яблука, лохина і черешня, горох і квасоля, цибуля, пшеничне борошно, риба і рибопродукти, репродуктивний матеріал », – підсумували у відомстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *