Підсумки року: Продажі насіння кукурудзи в Україні зросли на 7%

Виробництво та сертифікація батьківських форм гібридної кукурудзи у 2021 р. склало 119,2 тис. т, що на 7,4 % більше, ніж роком раніше.

Про це йдеться у повідомленні ННЦ «Інститут аграрної економіки»

При цьому, з вказаного обсягу ввезено гібридів іноземної селекції – 19,9 тис. т, вироблено на території України насіння іноземної селекції — 77,1  тис. т. Вітчизняне насінництво склало 22,2 тис. т (або 18,6 % від загального результату).

За словами, завідувача відділу інвестиційного та матеріально-технічного забезпечення «Інститут аграрної економіки», д.е.н. Олександра Захарчука, на ринку продажу батьківських форм гібридної кукурудзи у 2021 році працювали 180 вітчизняних та іноземних компаній, у тому числі: 111 українських компаній, що реалізують вітчизняні та іноземні гібриди кукурудзи, та 69 іноземних компаній, які здійснюють свою діяльність в Україні, як представництва.

Найбільшими реалізаторами батьківських форм гібридного насіння кукурудзи є ТОВ «Піонер Насіння Україна», ТОВ «Кортева Агрісаєнс Україна» та ТОВ «Стасі насіння» — структурні підрозділи фірми «Піонер», а нині – вже «Кортева Агрісаєнс». Загалом виробили та сертифікували 23,2 тис. т насіння кукурудзи, а їх частка у загально сертифікованому насінні склала 19,5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *