Підсумки року: Астарта наростила переробку сої, виробництво цукру і молока

Агропромхолдінг «Астарта» підвів підсумки діяльності за 2019 рік.

Про це йдеться в повідомленні компанії на своїй сторінці в Facebook.

Так, в 2019 р вироблено 75,6 тис. Т екстра колишнього цукру, що на 37% більше факту 2018 року (55 тис.т). На 31% зменшено втрати цукрових буряків на кагатном поле. Частка цукру вищої категорії становить 95,5%. Також скорочено споживання газу на виробництво на 3,6% від попереднього року.

«Елеваторних потужностей збільшилися на 183 тис. Т завдяки запуску Семенівського елеватора на Полтавщині та придбання Красилівського елеватора на Хмельниччині», – йдеться в повідомленні.

Крім того, на кінець 2019 року частка виробництва і реалізації молока екстра сорту склала більше 80% від загального обсягу, хоча роком раніше цей показник становив 30%.

Також в «Астарті» відзначили, що в 2019 р впроваджено два модуля діджіталізаціі агровиробництва: Agrichain Land – управління земельними ділянками та управління полями, а також система Agrichain Farm – управління агровиробництвом.

«Глобинський переробний завод» перевищив свою проекту потужність (220 тис. Т / рік) і переробив рекордні 230 тис.т сої.

Для довідки: «Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *