Підприємства аквакультури за пів року виробили 1 тис. т продукції

Загальний обсяг вилову риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України за 6 місяців 2021 р. склав понад 30,5 тис. т.

Про це йдеться у повідомленні Державного агентства меліорації та рибного господарства України.

Так, промисловий вилов риби та інших водних біоресурсів склав 5,86 тис. т.

Зокрема, в Азовському морі видобуто 1,1 тис. т (+26% до показників січня-червня 2020 року), в р. Дунай — 434 т (+72%), Дніпровсько-Бузькій естуарній системі — 309 т (+14%), причорноморських лиманах — 24 т (+4%).

Крім того, промисловими рибалками видобуто 1,58 тис. т риби та інших водних біоресурсів у Чорному морі, 518 т — у пониззі р. Дністер з лиманом і Кучурганському водосховищі, 1,83 тис. т — водосховищах р. Дніпро та 50 т — в інших водоймах.

У районі дії Комісії зі збереження морських живих ресурсів Антарктики (CCAMLR) суднами під державним прапором України протягом січня-червня добуто 22,19 тис. т криля. Це на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також, за попередніми даними, виловлено 1,05 тис. т товарної продукції аквакультури.

Крім того, на озерах і водосховищах (їх частинах) України працюють спеціальні товарні рибні господарства (СТРГ), що поєднують елементи аквакультури і промислового вилову. Всього від початку року в режимі СТРГ добуто 1,43 тис. т водних біоресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *