Під час карантину Ягодка in UA збільшила онлайн-продажу в 10 разів

За п’ять тижнів карантину онлайн-продажу ТОВ «ТАФ СЕРВІС» збільшилися в 10 разів. Через власні інтернет-ресурси компанії вдалося реалізувати близько 6 тисяч упаковок продукції торгової марки Yagidka.in.ua.

Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

«Зазвичай асортимент ТОВ« ТАФ СЕРВІС »становить 800 тонн заморожених ягід, фруктів і овочів в сезон. Підприємство базується недалеко від Миколаєва, а ягідне і плодоовочеву сировину купує по всій Україні: дикороси – в західній частині країни, полуницю-малину – в центральній, вишні-персики-абрикоси – з Миколаївської та інших південних областей, гриби – з херсонських лісів, модний аспарагус – з херсонських полів.

Основні споживачі продукції – великі трейдери, кафе і ресторани України. У період карантину, коли HoReCa призупинила замовлення, «ТАФ СЕРВІС» переключився на онлайн-продажу кінцевому споживачеві через власний сайт і акаунти в соціальних мережах.

«Звичайно, в порівнянні з оффлайн-продажами, нинішні онлайн-продажу – це крапля в морі, але цікавий сам досвід роботи безпосередньо з кінцевим споживачем», – відзначають в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *