Перший в Україні магазин спортивного одягу 4F відкрився в столичному ТРЦ Retroville

Польський бренд спортивного одягу 4F вийшов на український ринок, відкривши перший магазин в торгово-розважальному центрі (ТРЦ) Retroville.

“У столичному ТРЦ Retroville відкрився перший в Україні магазин провідного польського бренду 4F (…) Ексклюзивним представником 4F в Україні стала компанія” Епіцентр “, яка планує до кінця року відкрити ще, як мінімум, два магазини 4F в ТРЦ міст-мільйонників”. – повідомила прес-служба “Епіцентр К” у вівторок.

Крім того, 1 серпня “Епіцентр” відкрив в ТРЦ Retroville новий магазин Intersport і планує відкрити ще кілька під кінець року.

Як повідомлялося, площа магазина Intersport становить 1,3 тис. Кв. м, магазину 4F – 206 кв. м.

Загальна площа дворівневого МФК Retroville на просп. Правди, 47 в Києві становить 122,7 тис. Кв. м, з них 11,1 тис. кв. м займає БЦ класу “B”, а 80,7 тис. кв. м – ТРЦ.

Розвитком проекту будівництва ТРЦ Retroville займалася група BT Invest, зокрема входить в неї інвестиційно-девелоперська компанія Stolitsa Group.

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *