Перший пішов: проданий Немирівський завод Укрспирту

ТОВ «ЛВН Лімітед» придбало на аукціоні Немирівський спиртзавод ДП «Укрспирт» за 55,083 млн грн

Про це йдеться в повідомленні Фонду держмайна України.

Відзначається, що початкова ціна продажу спиртзаводу становила 49,57 млн ​​грн. Компанія-переможець була єдиною, хто подав заявку на участь в аукціоні.

«Зростання ціни від стартової вдалося досягти завдяки продуманим алгоритмам проведення приватизаційних аукціонів, які мотивують учасників пропонувати більш високу ціну від стартової вже на етапі подачі заявок», – повідомляє ФДМ.

За даними Державного реєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами ТОВ «ЛВН Лімітед» є Яків Грибов, Анатолій Кіпіш, Белла Фінкельштейн, а засновником – компанія «Немірофф Інтеллектьюал Проперті Істеблішмент».

Для довідки: в рамках приватизації об’єктів ДП ​​«Укрспирт» і держконцерну «Укрспирт» на продаж будуть виставлені 78 виробничих майданчиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *