Перший кооперативний молокозавод в Україні побудують на Львівщині

У Львівській області незабаром стартує будівництво першого кооперативного молокозаводу в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Відзначається, що в рамках святкування Дня фермера та з нагоди початку будівництва першого кооперативного молокозаводу в Україні 18 червня в с. Утішків відбудеться укладання першого бетону в фундамент будівлі заводу і листи-пам’ятки.

Згідно з повідомленням, в області триває процес трансформації особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Так, за два останні роки створено 35 сімейних фермерських господарств, більшість з яких здійснюють діяльність в напрямку молочного скотарства.

«Особливістю Львівської області є велика кількість сільського населення (978 тис. Чоловік), а потім і особистих селянських господарств (близько 280 тис.). Саме особисті селянські господарства мають потенціал для створення СФГ. Саме розвиток фермерства дозволить вирішити проблеми самозайнятості на селі », – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Крім того, в 2021 р Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-25 рр. на підтримку аграріїв направлено фінансовий ресурс в розмірі 20,3 млн грн, серед яких передбачено окремий напрямок на фінансову підтримку сімейних фермерських господарств (без набуття статусу юридичної особи) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів, поголів’я великої рогатої худоби. За вказаними напрямком передбачено 1,56 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *