Перевага українців: названі найпопулярніші екзотичні фрукти

Ще вісім років тому в Україні ринку екзотичних фруктів практично не було. Тоді поставки становили кілька ящиків, зараз імпорт йде машинами. Серед екзотичної групи користуються найбільшим попитом на авокадо і манго, також популярні папайя, ананас, який зривають стиглим.

Про це розповіла фахівець із закупівель «Престиж Фрут Компані» Наталія Морська під час екскурсії на склади компанії.

«Обсяг поставок залежить від сезонності, але ми намагаємося робити сервіс круглий рік. Орієнтуємося на попит, але деякі позиції завозимо і знайомимо. Дуже часто стикаємося зі скепсисом. Наприклад, мережі відмовлялися брати стиглий манго. Звичайний коштував 30 грн штука, стиглі сорти, що поставляються авіацією, коштували в 5-6 дорожче. Зараз до них приходять саме за цим продуктом », – зазначає Наталія Морська.

За її словами, раніше був попит лише на червоне манго. Зараз споживачі розуміють, що дозрів манго може бути і зеленого кольору, як перуанський, королівське. «Споживач готовий платити більше 10-12 грн., Але не чекати, поки він дозріє, а є і отримувати задоволення, більше цінують смак», – розповідають в «Престиж Фрут Компані».

Додають, що оборотність продукту 3-5 днів, деякі товари йдуть «з коліс». Також в камери на тривале зберігання закладаються яблука, цитрусові. Залежно від сезону на складах зберігається 5-6 тис т. Яблука.

Для довідки: Компанія «Престиж Фрут Компані» працює на фреш-ринку з 1994 року. Основний напрямок – імпорт фруктів та овочів. Власний склад площею 3,5 тис. Кв. м був побудований в 2010. У 2012 році підприємство сертифікувалося по системі HACP. Друга черга складів побудована і готується до запуску. Також вирощує яблука, полуницю. випускає яблучний сік під ТМ PREMIER.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *