Парламент прийняв закон про ветеринарну медицину

Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому проект закону «Про ветеринарну медицину і благополуччя тварин» (№3318).

Відповідне решінію підтримали 308 народних депутатів, свідчать дані на сайті парламенту.

«Закон визначає правові та організаційні засади здійснення діяльності в сферах забезпечення захисту здоров’я і благополуччя тварин, ветеринарної практики, виробництва, обігу та застосування ветеринарних препаратів, а також звернення побічних продуктів тваринного походження», – йдеться в повідомленні ВРУ.

Законом визначено терміни, сферу дії закону, основні напрями державної політики в сфері ветеринарної медицини, органи державного управління в сфері ветеринарної медицини, принципи розробки, затвердження, перегляду і застосування ветеринарно-санітарних заходів тощо.

Прикінцевими положеннями встановлено, що закон набирає чинності з дня, наступного за днем ​​?? його опублікування, і вводиться в дію через 2 роки з дня набрання ним чинності.

«Протягом 5 років з дня набрання чинності цим законом вирішуються виробництво, ввезення на митну територію України та оборот ветеринарних препаратів, зареєстрованих відповідно до закону України« Про ветеринарну медицину »при наявності дійсних реєстраційних посвідчень на такі ветеринарні препарати на день введення в дію цього закону. Застосування таких ветеринарних препаратів дозволяється до закінчення терміну їх придатності. Власники реєстраційних посвідчень на ветеринарні препарати зобов’язані підтримувати в актуальному стані інформацію, що міститься в реєстраційних досьє та реєстраційних посвідченнях на ветеринарні препарати, зазначені в абзаці першому цього пункту, в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики в сфері ветеринарної медицини », – відзначають в парламенті.

Ветеринарні лікарські засоби, зареєстровані відповідно до закону України «Про ветеринарну медицину» можуть бути зареєстровані безстроково відповідно до цього Закону шляхом доповнення реєстраційних досьє на такі ветеринарні лікарські засоби відомостями, яких не вистачає для виконання вимог, встановлених відповідно до цього Закону, в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в сфері ветеринарної медицини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *