Пандемія збільшила світовий попит на консервовані морепродукти

У Таїланді виробник харчових продуктів Thai Union Group повідомив про більш ніж 15-кратному збільшенні прибутку в другому кварталі. У той же час, для брендів консервованих морепродуктів Chicken of the Sea і John West зростання було більш скромними, але не менш впевненим – 13,4%.

Про це пише Bloomberg.

Чистий прибуток Thai Union Group за квартал з квітня по червень склала 1,72 млрд бат (1 тайський бат – $ 0,032) в порівнянні з 111,5 млн бат за аналогічний період минулого року. Продажі зросли на 2,6% до 33,1 млрд бат, в основному за рахунок бізнесу з виробництва морепродуктів.

Акції Thai Union підскочили на 6,1% і закрилися на найвищому рівні з 21 липня, так як консенсус-прогноз по прибутку становив 1,37 млрд бат.

«COVID-19 являє величезні проблеми для компаній по всьому світу, як короткострокові, так і довгострокові, – йдеться в заяві генерального директора Тірафонга Чансірі, – Зараз це також призвело до збільшення попиту на морепродукти, особливо що зберігаються в жерстяних банках, у багатьох частинах світу . Це відповідним чином вплинуло на наші продажі і глобальну ланцюжок поставок ».

Компанія повідомила, що валовий прибуток склав 18,2%, в порівнянні з 16,7% роком раніше. Це найвищий рівень за три роки. За його словами, операційний прибуток склав рекордні 2,37 млрд бат, незважаючи на високу частку збитків від його дочірнього ресторану Red Lobster.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *