Пандемія коронавируса викликала зростання випадків важкої депресії – дослідження

Пандемія COVID-19 має особливо негативний вплив на психічний стан людей у ​​віці від 18 до 25 років.

Учені б’ють на сполох, оскільки нестача психотерапевтів виявлялася і до пандемії, повідомляє DW.

Зазначено, що дослідження проводилося під час онлайн-опитування, проведеного Інститутом приватної вищої школи Геттінгена, спільно з Університетом Регенсбурга, Норвезьким університетом прикладних наук і Карлтонському університетом в Оттаві (Канада).

“Обмеження, введені на тлі коронавируса SARS-CoV-2, привели до помітного зростання числа випадків важкої депресії серед населення. Особливо сильно постраждала вікова група від 18 до 25 років”, – заявив професор клінічної психології в приватній вищій школі Геттінгена Юсеф Шиба.

Відомо, що для опитування дослідники використовували так звану ISR-анкету – інструмент, що дозволяє встановити симптоми психічних розладів.

За словами Шиба, очікувалося, що частка випадків важкої депресії серед населення не перевищить 1%, однак з’ясувалося, що цей показник досягає 5%.

У зв’язку з цим професор стурбований зростанням числа випадків важкої депресії, особливо, з огляду на той факт, що нестача психотерапевтів відчувалася і до пандемії.

За словами Шиба, є ознаки того, що психічні наслідки від карантинних заходів будуть відчуватися ще тривалий час.

Тепер вчені планують провести порівняльний аналіз ситуації в різних федеральних землях Німеччини, а також між ФРН, Норвегією і Канадою.

Як повідомлялося, в світі виявили понад 7 млн ​​осіб з коронавірусів, 400 тисяч з них – померли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *