Пан Садовник збільшить обсяги виробництва цукрової кукурудзи

В лютому вся продукція компанії «Садкорн» (ТМ «Пан Садовник») вже була реалізована, тому цього сезону обсяги виробництва цукрової кукурудзи в вакуумній упаковці планують збільшувати, додатково закуповуючи сировину у сторонніх фермерів.

Про це AgroPortal.ua розповів власник виробництва «Садкорн» Степан Садовник.

«Ринок добре сприйняв цукрову кукурудзу у вакуумній упаковці. Українська кукурудза смачніша порівняно з іспанською, індійською, тайською. Тому цей напрям будемо розвивати і надалі», — розповідає Степан Садовник.

За його словами, потужність виробництва — 25-30 тис. качанів за зміну. Минулого року ТМ зайшла в супермаркети Києва, Харкова, Одеси, зробили декілька експортних відвантажень до Молдови та Нідерландів. У Європі солодку кукурудзу прийнято споживати на барбекю, тому вона гарно продається, коли погода сприяє проведенню пікніків, а не лише в літній період.

Власна сировинна база підприємства «Пан Садовник» розташована на Одещині, цього року висіяли 130 га, уся кукурудза на крапельному зрошенні. «Пан Садовник» вибирає сорти іноземної селекції: Syngenta, Lurk Seeds та Seminis. Цього року були закладені дослідні ділянки з українським насінням ВНІС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *