Пан Курчак значно розширив лінійку м’ясних напівфабрикатів

Птахокомплекс «Губин» в 2021 р випустив лінійку м’ясних напівфабрикатів під торговою маркою «Пан Курчак».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зокрема, на прилавки вже почала надходити лінійка попередньо маринованої продукції.

«Українці можуть спробувати 8 позицій курятини: крила Prime, крила Middle, м’якоть гомілки, фарш для котлет, фарш для біфштексів, внутрішнє філе, м’якоть стегна, медальйони з філе. Курятина замаринована єдиним в Україні сухим маринадом. Це дуже зручно, адже таким чином приготування страви займає 8-10 хвилин », – розповідають на виробництві.

Також, крім нової маринованої курятини, ТМ «Пан Курчак» випустила лінійку продукції преміум-класу. Це курятина вже з паніруванням – крила Middle, крила Prime і філейні відбивні.

Крім того, в січні поточного року «Нововолинський м’ясокомбінат» розширив ряд своєї продукції – котлети для бургерів (з курки, яловичини, качки і свинини), fast food і сосиски Hot Dog.

Також асортимент ТМ «Нововолинський м’ясокомбінат» поповнився м’ясними кульками для кафе Chicken balls. Зроблені з курки або яловичини, всередині вони з різноманітними начинками: з сиром або зеленню і шинкою.

Новинкою для споживачів став fast food. Тепер в торгових точках «Нововолинського м’ясокомбінату» можна знайти палички з курячого філе, нагетси, попкорн і крила.

Крім того, сосиски Hot Dog від ТМ «Нововолинський м’ясокомбінат» представлено 7 позиціями: як звичайні – «Домашні», «Баварська з сиром», «підкопченими курячі», так і ексклюзивні – з брусницею і червоною смородиною.

Для довідки: Агропромислова група «Пан Курчак» заснована в 2001 р До її складу входять Західна аграрна компанія (вирощування зернових та технічних культур), «Агротехніка» (виробництво і реалізація комбікормів), «Агідель» і птахокомбінат «Губин» (вирощування курчат бройлерів, виробництво м’яса птиці), «Віра-1» (вирощування свиней), «Нововолинський м’ясокомбінат» (переробка свинини).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *