Падіння доходів на медіаринку склало 35%

Падіння доходів медіаринку в зв’язку з пандемією коронавируса і супутніх їй економічною кризою склало 35%, що ставить під загрозу український інформаційний простір, заявив заступник голови комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, народний депутат фракції “Слуга народу” Микита Потураєв в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Я думаю, що небезпека куди більше. За тими даними, які ми отримуємо, станом на зараз падіння доходів на медіа-ринку склало 35%. Це дуже багато. Тому питання є навіть з приводу олігархічних ЗМІ, не тільки незалежних … Положення фінансово промисловий груп, які володіють цими каналами, теж не безхмарне, м’яко кажучи, і перспективи не безхмарні, тому нас можуть чекати серйозні потрясіння на цьому ринку, які торкнуться не тільки незалежні медіа, які теж в дуже важкій ситуації знаходяться, але і великі медіаг уппи “, – сказав Потураєв.

Депутат переконаний, що в зв’язку з цим необхідно вжити заходів щодо захисту вітчизняної медіа-індустрії від російського впливу.

“У зв’язку з цим ми повинні дуже серйозно думати про те, щоб зберегти українську медіаіндустрію, оскільки сусід-агресор – Росія не скупиться і не буде скупитися в питаннях підтримки своїх медіа, незважаючи на ціни на нафту, тому що їх режим багато в чому тримається на медіа і на пропаганді, яка через них йде. Маючи агресивну медіа-середовище по сусідству, яка ще й постійно намагається проводити експансію в наш інформаційний простір, ми повинні дуже серйозно думати: як допомогти пережити цей “коронакрізіс” нашим українським мед иа “, – додав Потураєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *