Овостар підтвердила впровадження принципів НАССР

Система управління харчовою безпекою на обох птахофабриках групи компаній «Овостар Юніон» пройшла аудит на відповідність новій версії FSSC 22000 v.5 (HACCP).

Сответствующій сертифікат видала французька інспекційної-сертифікаційна компанія Bureau Veritas, один з провідних сертифікують органів в світі, йдеться в повідомленні компанії.

Як зазначається, Food Safety System Certification (FSSC 22000) – найсучасніша схема сертифікації управління харчовою безпекою, визнана Глобальної Ініціативою Харчовий Безпеки (GFSI). Новітня версія FSSC 22000 в першу чергу заснована на оновленому міжнародному стандарті ISO 22000: 2018, який передбачає впровадження принципів НАССР. Також вона враховує останні вимоги GFSI і міжнародних сертифікуючих компаній.

«Зміни спрямовані на інтеграцію всіх систем контролю якості та забезпечення сталого розвитку бізнесу для всіх учасників ланцюжка харчової продукції. Нова версія передбачає ще більшу залученість топ-менеджменту в питання безпеки виробничих процесів, поставок і зберігання продуктів, підвищені вимоги до інформування споживачів, зокрема, про аллергенах, і інші деталі », – пояснюють в компанії.

Стандарт FSSC 22000 відображає концепцію постійного моніторингу можливих фізичних, біологічних та інших ризиків і їх контролю у критичних точках (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP), попереджаючи сама поява небезпек, а не перевіряючи лише кінцевий продукт.

Для довідки: «Овостар Юніон» входить в трійку лідерів по виробництву курячих яєць в Україні. У 2011 р група здійснила IPO на Варшавській фондовій біржі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *