Овостар отримав сертифікат кошерності

Сертифікуючий орган «Український комітет кашрута» провів сертифікаційний аудит ТОВ «Овостар» на предмет відповідності виробничого процесу і продукції компанії вимогам стандарту Kosher.

Як говориться в повідомленні компанії, фахівці (рабини) перевіряють повну простежуваність походження продукції. Стандарт передбачає відповідність якості вхідної сировини, задіяного у виробничому циклі. Обов’язкова вимога до сировини – відповідність вимогам Kosher.

«Не менш важлива виробничий ланцюжок, що забезпечує безперервний виробничий процес, повна відсутність контакту продукту і людини, а також бездоганна чистота для кожної виробничої ділянки і місця зберігання. У самому виробничому циклі компанія не використовує технологічних добавок, ароматизаторів, желатину, спиртів і гліцерину », – відзначають в компанії.

Додатково рабини перевіряють відповідність технологічного процесу і кінцевого продукту технологічних інструкцій, продуктовим специфікаціям і маркування.

«Ця сертифікація ще раз підкреслює високий рівень безпеки продукції, що випускається на виробничих майданчиках ТОВ« Овостар ». Продукцією з маркуванням Kosher на даний момент цікавляться не тільки покупці Ізраїлю, але і покупці багатьох інших країн, тому що наявність даного знаку гарантує бездоганну якість продукції », – уточнили в компанії.

Для довідки: «Овостар Юніон» входить в трійку лідерів по виробництву курячих яєць в Україні. У 2011 р група здійснила IPO на Варшавській фондовій біржі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *