Овочівникам радять переходити на гофротару

Для виходу на нові ринки збуту виробнику овочів потрібно відмінну якість продукції, хороший товарний вигляд, продумана доставка і сучасна упаковка. Кінцевий споживач відмовляється приймати товар в ящиках з-під бананів і поліетиленових мішках.

Про це розповів фахівець з розвитку плодоовочевого бізнесу UHBDP Євген Таблер під час конференції «Нові рішення для тепличного бізнесу в 2020 році».

«Упакований продукт – це преміум-сегмент. Реалії такі, що магазини і HoReCa вже ніяк не стикаються і не контактують з оптовим ринком, на якому звик працювати фермер. Бізнес-модель дуже змінилася, і ці зміни відбулися буквально за останні два роки. Зараз все вирішує упаковка: заробляють ті, хто вміє створити додану вартість. Гофротара насамперед забезпечує презентабельний зовнішній вигляд і гігієну упаковки, адже «бананка», швидше за все, заражена, переносить хвороби, оскільки знаходиться в повторному використанні. А ось розмір і конструкція гофротари дозволяють варіюватися в залежності від ваги і зручності доставки », – розповідає Євген Таблер.

За його словами, серед переваг гофротари – можливість розмістити на упаковці свою рекламу, нанести графічне зображення.

«Брендована тара – це потужний засіб для впізнаваності і просування з мінімальними витратами, це яскрава реклама продукції на всьому логістичному шляху: від завантаження до споживача. Ця практика вже давно відмінно працює за кордоном, так що і нашим вітчизняним виробникам слід над цим замислитися. Тому виробникам плодоовочевої продукції необхідно займатися доданою вартістю і упаковкою в гофротару – це забезпечить більш високий прибуток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *