Органічну лохину з України експортуватимуть на ринок Скандинавії

Український виробник лохини BigBlue Organic Blueberry Farm домовляється про постачання першої пробної партії органічної лохини в Скандинавію.

Про це повідомляє прес-служба асоціації «Ягідництво України».

«Ми вирішили працювати не з холсейлерами, що купують просто лохину, а з компаніями, які купують саме органічну ягоду», – розповів керівник BigBlue Organic Blueberry Farm Олег Науменко.

Крім того, щодо реалізації продукції, в цьому році компанія планує зосередити увагу на зарубіжних компаніях, адже тренд на органічну продукцію продовжує набирати обертів по всьому світу. Зокрема в Британії і Нідерландах відсоток органічної продукції вже становить 5%, а в Німеччині досягає 15%.

Відзначається, що першу партію зібраної лохини компанія продає в Україні за діючими контрактами в роздрібних мережах, продовжує працювати з кінцевим споживачем, додавши в цьому році своєрідну «фішку» – невеликі пов’язані з роботою в магазини «біля будинку» сімейного типу.

Згідно з повідомленням, зараз сезон збору врожаю лохини в господарствах України вже в самому розпалі. За словами Олега Науменко, нинішній сезон обіцяє бути набагато кращим, ніж в минулому році. У 2020 році через погодні негаразди і заморозків українські фермери втратили значну частину врожаю лохини. Наприклад, в BigBlue Organic Blueberry Farm виробництво впало на 60%, тоді як в цьому році втрати в господарстві не перевищують 10%.

«Які сорти показали в цьому році краще? Про це ще рано говорити, але візуально все виглядає досить непогано. Вже зібрані сорти «Дюк», «Спартан». Чудова ягода за розміром, структурою і смаку. Деякі ягоди сорту «Спартан» досягали 30 мм, що для цього сорту є досить серйозним показником », – прокоментував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *