Organic-D планує вийти на ринок ОАЕ

краинской компанія Organic-D веде переговори з імпортерами, щоб вийти на зовнішні ринки. У фокусі компанії Об’єднані Арабські Емірати, а також Узбекистан.

Співзасновник і директор компанії Вадим Кричковський впевнений, що завдяки розвитку експорту, виробнику плодоовочевої продукції можна бути конкурентоспроможним, пише East-fruit.com.

«Ми також цікавимося ринком Європи, але складність полягає в тому, що законодавство ЄС вимагає, щоб продукція для поставки була митої. Технічно ми поки не знаємо, як доставляти миту продукцію в далекі пункти призначення. Зараз орієнтуємося на два продукти – цибуля і картопля. У Польщі є попит. Втім, поки вирішили не розпорошуватися. Налаштовані в першу чергу на поставки в ОАЕ, – зазначає Вадим Кричковський. – Переваги зовнішнього ринку – це наявність стабільних контрактів в іноземній валюті. З огляду на «плаваючий» український ринок, експорт виглядає дуже цікаво ».

При цьому, за його словами, до 2023 року в планах компанії збільшити площі під овочевими культурами до 300 га з 200 га, які культивуються в компанії під овочевими культурами сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *