Оптимус Агро пройшла сертифікацію по ISO 22000: 2018

Компанія «Оптімусагро Трейд» в кінці 2019 р однією з перших в Україні пройшла сертифікацію за новою версією стандарту ISO 22000: 2018.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Як зазначається, цей стандарт використовує процесний підхід разом з Plan-Do-Check-Act (плануй – роби перевіряй – покращуй) і ризикоорієнтованої мисленням, а також підтримує прийняття процесного підходу при розробці, впровадженні, оновленні та підвищенні результативності.

«Ризикоорієнтованої мислення дозволяє організації визначити фактори, які можуть стати причиною відхилення процесів і системи управління безпечністю харчових продуктів від запланованих результатів, а також ввести в дію заходи управління, для уникнення або зведення до мінімуму побічних ефектів», – пояснюють в компанії.

Також уточнюється, що сертифікаційний аудит за новою версією стандарту ISO 22000: 2018 здійснювався аудиторами міжнародної компанії SGS Ukraine.

Для довідки: «Оптимус Агро» – агропромислова компанія, один з найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом соняшникової олії, шроту і лушпиння. На українському ринку компанія входить в ТОП-5 українських переробників насіння соняшнику за встановленими потужностями.

«Оптимус Агро» в Україні об’єднує мережу елеваторів в Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій і Черкаській обл. загальною потужністю одноразового зберігання понад 1,1 млн т зернових. Потужності з переробки соняшнику «Запорізького олійно-екстракційного заводу» складають 900 тис. Т / рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *