Онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik очікує зростання попиту на кур’єрські та послуги репетиторства в карантинний період

Онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik очікує суттєве зростання попиту на кур’єрські та послуги репетиторства в період карантину, повідомила в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” керівник відділу маркетингу Kabanchik.ua Ольга Сорока.

“Очікуємо, що зросте попит на кур’єрські послуги та послуги репетиторів. Ймовірно, через введення карантину і обмеження пересування, українці будуть частіше замовляти додому продукти, посилки і кореспонденцію. Тому зростання кількості замовлень в категорії зросте, мінімум, на 50%”, – зазначила вона.

За даними компанії, кур’єрські послуги входять в ТОП самих затребуваних послуг сервісу.

У 2019 кур’єри Kabanchik виконали 53 тис. Замовлень, на 15% більше, ніж роком раніше, на середню суму – 260 грн. Високий середній чек в компанії пояснюють тим, що часто кур’єрів просять щось купити самостійно – квіти, продукти, а також збільшенням вартості послуги на свята.

“Так як школи і вузи переходять на дистанційне навчання, очікуємо зростання заявок від учителів як репетиторів, а також збільшення попиту на онлайн-послуги – дизайн, верстка та інша онлайн-робота”, – вважає Ольга Сорока.

У зв’язку з пандемією в Kabanchik рекомендують фахівцям мати при собі медичну маску, бахіли, антисептик і одноразові рукавички, а також дотримуватися рекомендованої дистанції при передачі замовлень клієнтам.

Kabanchik.ua – онлайн-сервіс замовлення послуг. Щодня фахівці, зареєстровані на Kabanchik.ua, отримують близько 1700 завдань в різних категоріях. У 2019 через сервіс українці замовили послуг на 155 млн грн – на 44% більше, ніж роком раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *