Оліяр ввела в експлуатацію модернізовану лінію рафінації

Спеціалізовану лінію рафінації олії запустили в роботу на заводі «Оліяр».

Про це йдеться в повідомленні компанії GEA, яка проводила розширення та оптимізацію існуючого виробництва соняшникової та ріпакової олій.

«Фахівці GEA не стали пропонувати просте стандартизоване рішення, зате розробили новий процес рафінації з дотриманням наших потреб і специфікацій. Тепер ми можемо виконувати водну гідратацію і одностадійну спецгідратацію на одній лінії », – розповідає завідувач виробництвом ПП« Оліяр »Тарас Цибух.

Нове обладнання дозволяє змінювати налаштування в процесі сепарування враховуючи змінний склад натурального продукту, збільшити вихід і забезпечити високу якість готового продукту відповідно до специфікації. Також система дозволяє збільшити гнучкість виробництва, адже всі процеси рафінації можна виконувати на одному сепараторі.

Крім того, конструкція забезпечує економію енергії і скорочує обсяги технічного обслуговування і тривалість простою.

Для дотримання термінів проведення пусконалагоджувальних робіт команда німецьких фахівців з GEA організувала інтенсивне навчання для українських колег в форматі відеоконференції.

Для довідки: «Оліяр» реалізує свою продукцію під торговими марками «Майола», «Родинна», «Соняшна» і «Оліяр». Що належить компанії МЕЗ переробляє три види олійних культур – насіння соняшнику (потужність 1200 т / добу) і ріпаку (1000 т / добу), а також соєві боби (880 т / добу). Оперує елеватором на 43 тис м3. Підприємство є одним з найбільших виробників масла в Західній Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *