ОККО збільшив продажі добрив на 44%

Обсяги продажів мінеральних добрив холдингу ОККО в січні-червні 2020 р виросли на 44% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Ми вже 4 роки інвестуємо в сільське господарство. У нас є форвардна програма, яку активно розвиває наш спеціалізований оператор «ОККО Агротрейд». Її суть полягає в тому, що ми надаємо фермерам паливо, мінеральні добрива, природний газ, а вони розраховуються з нами зібраним урожаєм. Отриману продукцію ОККО реалізує переважно на експорт. Проект з постачання мінеральних добрив стартував ще в 2017 році. Другий рік поспіль імпортуємо міндобрива з Литви. Був також досвід імпорту морським транспортом з Болгарії », – коментує віце-президент ОККО Юрій Кучабський.

Компанія вже переобладнала дві свої колишні нафтобази в Хмельницькій і Рівненській областях під склади для зберігання сипучих мінеральних добрив місткістю 6 тис. Т кожен. Крім того, відкрила у Вінницькій області додатковий склад для зберігання рідких мінеральних добрив (КАС). Присутність в Сумській і Тернопільській областях забезпечено за рахунок відповідального зберігання у партнерів.

Відзначається, що географія продажів продовжує розширюватися. У 2017-2019 роках ОККО придбала 45 автомобілів для перевезення добрив. В цілому інвестиції в ці інфраструктурні проекти на сьогодні склали 111 млн грн.

Для довідки: влітку 2020 р ОККО отримала від Міжнародної фінансової корпорації (IFC) кредитну лінію в обсязі $ 35 млн терміном на 7 років. Частина отриманих коштів компанія планує направити на розширення програми забезпечення агровиробників паливом і добривами, на розвиток мережі складів і автопарку.

OKKO Group – всеукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗК ОККО ( «Концерн Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів в сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг. Акціонерами та інституційними інвесторами компаній холдингу є Європейський банк реконструкції і розвитку, Goldman Sachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis Asset Managers, LLP та ін. Сумарно бізнес групи вже інвестували в економіку України близько $ 1 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *