ОККО виходить на ринок бітуму

Холдинг OKKO Group придбав першу партію спеціальних автомобілів-бітумовозів, щоб налагодити власну логістику і збут бітуму в Україні. Автотехніка закуплена в українського виробника Everlast (Одеса) і турецької компанії Ali Riza Usta (Конья). Крім того, на ОККО почали формування власного парку вагонів-цистерн для перевезення бітуму.

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

Постачати бітум в Україні холдинг ОККО почав ще в минулому році, але до цих пір задіяв орендований транспорт. Зараз же компанія має намір створити власний повний цикл від закупівлі продукту у виробника до доставки його замовнику до місця призначення.

“З огляду на стан доріг в Україні, бітум ще довго буде залишатися ходовим товаром. У минулому році ми спостерігали, як обсяги споживання цього продукту перевищили 1 мільйон тонн, вдвічі перевищивши показник 2019 року. У 2021 році такої стрімкої динаміки вже не буде, але високий попит на бітум збережеться, – коментує віце-президент OKKO Group Юрій Кучабський. – І наша мета – стати одним з ключових операторів на цьому ринку “.

За його словами, для цього у компанії є достатньо підстав. По-перше, давні налагоджені ділові зв’язки з підприємствами-виробниками в Польщі і Білорусі, звідки ОККО імпортує бітум. А це є запорукою того, що компанія може забезпечити замовників ресурсом вчасно і в потрібних обсягах. По-друге, добре розуміючи специфіку будівництва доріг, OKKO Group готова поставляти клієнтам бітум з відстрочкою оплати. В майбутньому ОККО розглядає можливість організації імпорту в Україну бітуму і морським шляхом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *