ОККО планує купити Херсонську нафтоперевалку

Антимонопольний комітет (АМКУ) почав розгляд справи про концентрацію частини статутного капіталу компанії “Нафта-трансшипменту” (Львів) концерном “Галнафтогаз” (група ОККО).

Як повідомляє прес-служба АМКУ, справу відкрито на підставі заявки про надання дозволу на концентрацію між ОККО і “Нафта-трансшипменту”.

“За певних умов, в результаті концентрації можливе посилення вплив групи ОККО на ринках зберігання, оптової, роздрібної торгівлі бензинами та дизельним паливом. Трансакція може створювати бар’єри для виходу на ці ринки інших суб’єктів господарювання”, – йдеться в повідомленні.

АМКУ відкрив розгляд справи про концентрацію 14 серпня, а відгуки та пропозиції зацікавлених сторін збирає до 19 вересня 2020 року.

До січня 2020 року компанія “Нафта-трансшипменту” називалася “Варуна-Вест”. У листопаді 2019 року “Варуна-Вест” придбала Херсонський нафтоперевалочний комплекс (сума угоди 200 млн грн).

Згідно з даними відкритих реєстрів, в червні 2019 року кінцевим бенефіціаром ТОВ “Варуна-Вест” було вказано засновник “Галнафтогазу” президент мережі ОККО Віталій Антонов, потім власність на компанію була переоформлена на кількох фізосіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *