ОККО Drive: мережа АЗК запустила перший комплекс з вікном видачі готових страв з кафе

В кінці червня у Львові по вулиці Личаківській, 150-152, відкрився новий автозаправний комплекс ОККО. Він став першим АЗК, де буде працювати вікно видачі страв з асортименту кафе – ОККО Drive.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“ОККО Drive – ще один експеримент нашої мережі, щоб прискорити обслуговування клієнтів на авто, які хочуть смачно поїсти і насолодитися нашим ароматною кавою, але немає часу заходити в торговий зал. Щоб забрати готові страви, потрібно всього лише під’їхати до табло з меню і зробити вибір, після чого – до вікна видачі, щоб розрахуватися в зручній формі і забрати сформований і упакований замовлення. Зараз триває технічна підготовка до запуску. Оскільки це тестовий формат для АЗК, ми поки відпрацьовуємо всі процеси і відстежуємо відгуки клієнтів на одному комплексі у Львові. якщо ж дана опція буде цікава нашим клієнтам, будемо розглядати розширення при будівництві нових АЗК і при проведенні реконструкцій “, – коментує операційний директор мережі ОККО Олена Ворошило.

На новому АЗК встановлено 8 паливороздавальних колонок. Клієнтів заправляють 5-ма видами палива, в тому числі брендовими марками Pulls 95 і Pulls Diesel. У планах – газовий модуль, установка чарджера для зарядки електромобілів. Також АЗК обладнаний додатковим сервісом – безкоштовної підкачкою коліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *