Одеський виробник вина “Французький бульвар” виставлений на продаж

Фонд державного майна виставив на аукціон 14 вересня цілісний майновий комплекс ПрАТ “Одесавинпром”, що виробляє вина під торговою маркою “Французький бульвар”.

Нерухомість підприємства має загальну площу понад 22 тисячі квадратних метрів. Стартова ціна лота становить 65,32 млн грн.

Виробничий комплекс розташований в Одесі на Французькому бульварі, 10. У нього входять виробничий корпус, їдальня, ремонтно-механічний цех, парокотельного, блок складських приміщень готової продукції, бокс для обслуговування автомобілів, прохідна і автогараж, насосна, склад пляшок, будівля для зберігання води , галерея для транспортування продукції, підвали для обробки і зберігання вина з амфорами.

Також в комплекс входять нежитлові приміщення по сусідніх адресах (будинку №8 і №12). Крім того, продаються об’єкти на Пересипу – склад на вулиці Наливна, 2, а також нежитлове приміщення на вулиці Отамана Головатого, 151.

“Підприємство” Одесавинпром “засноване ще в далекому 1857 році професором медицини Віктором Енно і французьким купцем Франсуа Нуво. Тоді вони почали виготовляти вино в катакомбах, що виходять до моря. На сьогодні потужності” Одесавинпром “орендуються приватною компанією. Історія одеського виноробства матиме своє продовження ! ” – йдеться в повідомленні ФДМ.

ПрАТ “Одесавинпром”, що орендує завод з 1992 року, згідно з даними ФДМ, в 2020 році виробило 654,8 тисячі дал шампанських та ігристих вин, а в першому півріччі 2021 року – 145,3 тисячі.

Виручка “Одессавінпрома” в 2020 році склала 464,3 млн грн, чистий збиток – 3,78 млн грн. За перше півріччя 2021 року компанія отримала 101,9 млн грн виручки і 14,3 млн збитку.

Компанія займається виробництвом коньяків, тихих та ігристих вин під брендами “Французький бульвар” і “Вина Гулієвих”, а також надає свої потужності для розливу кримських брендів.

У березні поточного року Фонд держмайна здав ПрАТ “Одесавинпром” майновий комплекс заводу в оренду на півроку перед його приватизацією.