Одеський рітейлер “Таврія В” має намір запустити мережу дискаунтерів

Одеська мережу супермаркетів “Таврія В” готується до відкриття магазинів в новому форматі під брендом “Пюре”. Як пише AllRetail, перші три стокові магазини відкриються восени.

Відзначається, що концепція нової мережі передбачає асортимент до 1000 найменувань і роздрібну ціну дешевше товарів-аналогів на 20-30%.

Як повідомив виданню заступник директора “Таврія В” з операційних питань Денис Поповиченко, перший магазин “Пюре” площею 13 тисяч квадратних метрів планується відкрити на початку жовтня в Миколаєві.

Його асортимент буде включати як продовольчі, так і непродовольчі групи товарів за найнижчими цінами. При цьому розвиток мережі “Пюре” відбуватиметься поетапно, з відкриттям торговельних об’єктів в різних обласних і районних центрах України.

Відзначимо, що виходячи з даних на сайті “Таврії В”, під цим брендом зараз працюють 56 магазинів в Одесі та ще 15 в інших місцях Одеської області (в найближчих передмістях – 5, в Чорноморську – 4, в селищі Затока – 4, в Бєлгороді Дністровського – 1, в селі Маяки – 1), а також вісім супермаркетів під тією ж назвою в Миколаєві, п’ять в Хмельницькому і по одному в Харкові і Херсоні.

Крім того, компанія має в своєму розпорядженні супермаркетами преміум-класу “Космос”, магазинами косметики і побутової хімії “Блиск & Відро”, а також мережею закладів швидкого харчування “Т-Спринт Кафе”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *