Обсяг виданих кредитів за програмою “5-7-9%” досяг 14,67 млрд грн – Мінфін

Банки-партнери Фонду розвитку підприємництва (ФРП) за минулий тиждень в рамках державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” уклали 275 нових кредитних угод на 520 млн грн, а в цілому з моменту старту програми в лютому поточного року вони видали 6 , 3 тис. позик на 14,674 млрд грн, повідомила прес-служба Міністерства фінансів в понеділок.

Згідно з повідомленням, минулого тижня 25,4% доступних кредитів загальним обсягом 132 млн грн були видані на рефінансування раніше залучених позик, 22,9% (119 млн грн) – інвестиційні кредити, ще 51,73% (269 млн грн) – в як антикризові позик під 3%.

Вказується, що в цілому з моменту старту програми уповноважені банки видали 68,3% (10,02 млрд грн) доступних кредитів на рефінансування, 19,2% (2,8 млрд грн) – на капітальні інвестиції, 12,5% (1 , 84 млрд грн) – антикризових позик.

Як повідомлялося, за даною програмою підприємці можуть отримати кредити на розвиток бізнесу терміном до п’яти років. При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків по кредиту – ставки складають від 5% до 9% річних в залежності від кількості створюваних робочих місць з можливістю щоквартального зниження процентної ставки.

Програма розрахована на розвиток малих і середніх підприємств, річний дохід яких не перевищує 100 млн грн.

Уповноваженими в рамках програми “Доступні кредити 5-7-9%” є 23 банки: Укргазбанк, Ощадбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк, банк “Львів”, ПУМБ, Кредобанк, Альфа-Банк, банк “Альянс”, ТАСкомбанк, банк “Восток” , Полікомбанк, Мегабанк, Райффайзен банк Аваль, банк “Глобус”, Креді Агріколь банк, а також ОТП банк, Кредитвест банк, Агропросперіс банк, банк “Український капітал”, ПроКредит банк, Акордбанк і МТБ банк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *