Оборот онлайн-магазину Brocard.ua в жовтні досяг 100 млн грн

Товарообіг інтернет-магазину Brocard.ua, запуск якого відбувся 8 січня 2020 року, перевищив показник в 100 млн грн в жовтні, повідомив співзасновник компанії ТОВ “Брокард-Україна”, найбільшого оператора парфюмерно-косметичного ринку України, Юрій Гаткин.

“8 січня ми запустили інтернет-магазин Brocard.ua і вже в жовтні досягли обороту в 100 млн грн”, – повідомив він в ході RAU Summit 2020 на середу.

Як уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі компанії, в листопаді було 4,5 млн відвідувань сайту.

Гаткин додав, що темпи розвитку напрямку e-commerce набрав швидкі обороти, в його роботі задіяний штат з 168 осіб, а “склад працює цілодобово”.

За словами співзасновника компанії, в даний час онлайн-магазин Brocard.ua посів друге місце за показниками після онлайн-магазину косметики Makeup.

При цьому він підкреслив, що компанії працюють в різних цінових сегментах, тому не зовсім є конкурентами.

“У нас друге місце після Makeup, і рух буде продовжуватися (…) У нас середній чек – 1300-1500 грн, це, я впевнений, в три рази більше ніж у наших найближчих конкурентів”, – сказав він.

У той же час Гаткин не виключив, що стосовно фізичної роздробу можуть бути прийняті рішення про скорочення до 20% мережі, в разі якщо не будуть досягнуті домовленості про умови з орендодавцями.

“До березня у нас закінчується оренда в 18 магазинах, і якщо не будуть досягнуті домовленості з орендарями, то вийдемо з них. Зекономлені кошти ми легко можемо компенсувати за рахунок e-commerce”, – зазначив він.

Він також додав, що в грудні буде закритий один київський магазин, а в січні – один регіональний.

В даний час мережа Brocard тільки одна торгова точка компанії знаходиться в власності, інші – в оренді.

Станом на грудень 2020 року ТОВ “Брокард-Україна” управляє 97 магазинами парфумерії та косметики в 26 містах України під брендами Brocard, Brocard Niche Bar, Kiehl’s, М.А.С.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *