Обмеження на рух вантажівок вводять в Україні з 1 червня

Рух транспортних засобів вагою понад 24 т по дорогах державного значення в денний час доби і при температурі вище +28 оС буде обмежено з 1 червня 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору).

«Державне агентство автомобільних доріг України керуючись вимогами Законів України« Про дорожній рух »,« Про автомобільні дороги »та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879« Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування »з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 с, з 1 червня 2020 року в денний час доби застосовуються обмеження і заборону руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою більше 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн », – йдеться в повідомленні .

Це обмеження не стосується транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезень, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

В Укравтодорі відзначають, що водії відповідних вантажівок зможуть скористатися 982-ю майданчиками для тимчасової стоянки транспортних засобів у смугах відводу автомобільних доріг і біля об’єктів дорожнього сервісу.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення вже встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів і вимог дорожніх знаків буде здійснюватися територіальними підрозділами Державної служби з безпеки на транспорті та відповідними обласними підрозділами Національної поліції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *