ОАЕ і Гонконг скуповують 80% експорту української свинини

Україна в 2020 р Дещо поліпшіла показатели зовнішніх поставок свинини. У січні-серпні вивез 1,85 тис. Т м’яса свиней на 4,2 млн, что на 31% перевіщує ОБСЯГИ експорту за відповідній период Минулого року, а получила валютна виручка виросла більш чем на третина.

Про це йдет в Повідомленні Асоціації свінарів України.

«Основними каналами збуту для вітчізняної свинини залішаються Об’єднані Арабські Еміраті и Гонконг. Так, если рік тому туди направляли немного более половини вантажів зі свинини, то в цьом Питома вага ціх рінків в географії експорту Зросла до 80%. При цьом, ОБСЯГИ поставок в Гонконг збільшіліся в 1,6 рази, а в ОАЕ – в 2,25 разів у порівнянні з підсумкамі 2/3 2019 г. », – коментують в АСУ.

Кроме пожвавлення зовнішньої торгівлі свининою, відзначається Приріст експорту свинячі субпродуктів.

«Так, за 8 місяців Україна реалізувала 4,37 тис. Т заморожених свинячі субпродуктів Сукупний вартістю $ 2,34 млн. Подвоєння обсягів зовнішніх поставок такой продукції (і 1,5-кратному приросту Валютної виручки) спріяло тріразове Збільшення відвантажень в Гонконг: так, за 2/3 2020 року в країну реалізувалі 2,7 тис. т свинячі субпродуктів проти 0,9 тис. т за аналогічній период Минулого року », – додаються аналітікі.

Щодо динаміки імпорту свинини, за данімі ДМСУ, в січні-серпні в Україні завезли 16,3 тис. Т свіжої, охолодженої и мороженої свинини. Це відповідає ОБСЯГИ надходження свинини з-за кордону за відповідній период Минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *