Novus, “Сільпо” та “МегаМаркет” планують продавати тільки миту картоплю – учасник ринку

Супермаркети Novus, “МегаМаркет” і Fozzy Group (бренди “Сільпо”, “Фора”) мають намір з часом перейти на продаж тільки митого картоплі.

Про це в ході XI Нідерландсько-українського форуму з професійного картоплярства повідомив директор компанії “Толсма Текнік”, що поставляє устаткування для доопрацювання і переробки картоплі, Олесь Капітанчук, передає AgroTimes.

“У розвинених країнах в супермаркетах не продають немитий картопля. Деякі українські мережу заявили, що вони хочуть з часом перейти на митий картопля, рухатися до вищих стандартів. Це мережі Novus,” МегаМаркет “, бренди Fozzy Group, – сказав він.

На думку Капітанчук, переходу на торгівлю митої картоплею заважає низька купівельна спроможність українців і неготовність виробників цього овоча до серйозних вкладень в технології вирощування, доробки та зберігання продукції.

За його словами, при митті виявляється велика кількість нетоварної продукції, яку слід будь-що-то переробляти, а також виявляється багато хвороб картоплі, щоб уникнути чого виробникам слід більше вкладатися в здорове насіння картоплі, засоби захисту, обладнання для вирощування, доробки та зберігання.

За інформацією “Толсма Текнік”, зараз в Україні промисловим миттям картоплі займаються три компанії, дві з яких – у Житомирській області, одна – в Київській. За рік в українських супермаркетах продається 5,5 тисячі тонн митої картоплі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *