Novus проведе ребрендинг супермаркетів Billa протягом року

ТОВ “Новус Україна”, що управляє мережею гіпер- і супермаркетів Novus і входить в литовську інвестгруппу BT Invest, планує протягом року перевести роботу магазинів Billa під вивіску Novus.

“Менш ніж за рік нам потрібно провести ребрендинг і перевести всі магазини Billa під вивіску Novus”, – розповів операційний директор “Новус Україна” Олексій Панасенко в ході RAU Summit 2020 на середу.

Він підкреслив, що це величезна робота, так як на момент покупки мережу Billa складалася з 35 магазинів. При цьому додав, що активні переговори щодо купівлі конкурента тривали понад півроку.

“Антимонопольний комітет (АМКУ) ми пройшли швидко, тому що Novus і Billa не займають занадто велику частку на ринку України, тому бачити порушення в нашому злиття не було підстав. Ми будемо ще довго програвати і в оборотах, і в частці ринку двом найбільшим компаніям (…) Ми хочемо стати лідером Києва та київського регіону. і дана угода відповідала нашій стратегії зміцнити свої позиції в регіоні, тому що магазини Billa теж тут зосереджені “, – зазначив Панасенко.

На питання про суму угоди операційний директор “Новус Україна” сказав, що вона була “не більше $ 100 млн, і не була пов’язана з кредитом ЄБРР”, даному підприємстві на аналогічну суму.

“Ми збільшуємо присутність на ринку і впізнаваність бренду Novus, тому що були райони, в яких Novus не був представлений. Впізнаваність бренду виросте, і це так само вплине позитивно на вартість бренду і на те, як на нього дивляться покупці”, – розповів Панасенко .

Як повідомлялося, 1 грудня компанія Consul Trade House UAB, власник ТОВ “Новус Україна”, повідомила про завершення операції з Rewe International AGо про придбання 100% -вої частки в статутному капіталі підприємства з іноземними інвестиціями (ПІІ) “Білла-Україна” і почала роботу над злиттям компаній.

Раніше, в жовтні-2020 Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії UAB Consul Trade House з групи Novus на придбання у Rewe International AG 100% -ої частки в статутному капіталі підприємства з іноземними інвестиціями (ПІІ) “Білла-Україна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *