Новий завод A’SPIK Group оснастять європейським обладнанням

«Красилівський цукровий завод», що входить в A’SPIK Group, незабаром отримає обладнання європейського виробництва.

Про це йдеться в повідомленні групи компаній на сторінці в Facebook.

Зокрема, закуплено і найближчим часом буде монтуватися 2 вакуум-апарату, які стануть основою впровадження 3-продуктової схеми виробництва цукру.

«Раніше в Красилові використовувалася спрощена методика обробки цукрових буряків. Вона передбачала 2 фази вилучення кристалів цукру, відповідно, кормова патока містила значну кількість солодких залишків », – йдеться в повідомленні.

Завдяки закупленим сучасним вакуум-апаратів компанії вдасться значно збільшити ступінь вилучення цукру з сиропу. Циркулятори, передбачені їх конструкцією, примусово будуть перемішувати густу рідину. Зелена і біла патоки, утворені в результаті роботи центрифуг, двічі будуть проходити повторну обробку, що дозволить уникнути втрат.

«Обладнання, їде з Європи, пройшло стартове робоче випробування на цукрозаводі р Орадя (Румунія) і показало відмінні результати. Після доставки в Красилів і повноцінних монтажних робіт воно стане частиною лінії по виробництву білого золота краю », – додали в компанії.

Для довідки: A’SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи, а також тваринництвом. ТОВ «Староконстантіновсахар» і ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного обсягу цукру, що дозволило увійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру.

A’SPIK Group в липні 2020 р завершив покупку ВАТ “Красилівський цукровий завод»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *